ÅRET RUNT BUTIKER

 

Korsgatan
Korsgatan 24

411 16 Göteborg

Tel: 031-711 50 12

Öppettider:

Måndag - Fredag: 10.00 - 18.00

Lördag: 10.00 - 16.00

Söndag: 12.00 - 16.00

korsgatan@pellepetterson.se

 

 

Alvik
Gustavslundsvägen 149U, bredvid Alviks Torn

167 51 Bromma

Tel: 0739-83 48 87

Öppettider:

Måndag - Fredag: 10.00 - 18.00

Lördag: 10.00 - 15.00

Söndag: Stängt

alvik@pellepetterson.se

 

 

Norrtälje
Tullsportsgatan 10

761 30 Norrtälje

Tel: 0739-88 04 52

Öppettider:

Måndag - Fredag: 10.00 - 18.00

Lördag - Söndag: 10.00 - 15.00

norrtalje@pellepetterson.se

 

 

Strömstad
Södra Hamngatan 6

Tel: 0526-132 60

Öppettider:

Torsdag - Fredag: 11.00 - 18.00

Lördag: 10.00 - 15.00

Söndag: Stängt

stromstad@pellepetterson.se

 

 

Nordby
Nordby Köpcenter Västra

Tel: 0526-400 50

Öppettider:

Måndag - Fredag: 10.00 - 20.00

Lördag - Söndag: 10.00 - 19.00

nordby@pellepetterson.se

 

 

Mariefred
Storgatan 4 - Kyrkogatan 6

647 30 Mariefred

Tel: +46 (0)735-58 87 19

Öppettider:

Onsdag-Fredag: 10.00 - 18.00

Lördag: 10.00 - 16.00

Söndag: 11.00 - 15.00

mariefred@pellepetterson.se

 

 

Varberg
Kungsgatan 20

432 41 Varberg

Tel: 0707-77 51 89

Öppettider:

Måndag - Fredag: 10.00 - 18.00

Lördag: 10.00 - 15.00

Söndag: Stängt

varberg@pellepetterson.se

 

 

Alingsås
Kungsgatan 27

441 30 Alingsås

Tel: 0322- 121 42

Öppettider:

Måndag - Fredag: 10.00 - 19.00

Lördag: 10.00 - 16.00

Söndag: 11.00 - 16.00

alingsas@pellepetterson.se

 

SOMMARBUTIKER

 

Råå
Västindiegatan 18

252 71 Råå

Tel: 0760-50 60 41

Stängt för säsongen - öppnar igen sommaren 2019

raa@pellepetterson.se

 

 

Bohus-Malmön
Strandvägen 4C

456 55

Tel: 0761-02 92 29

Stängt för säsongen - öppnar igen sommaren 2019

bohusmalmon@pellepetterson.se

 

Dalarö
Odinsvägen 14

137 70 Dalarö

Tel: 0704-61 37 75

Stängt för säsongen - öppnar igen sommaren 2019

dalaro@pellepetterson.se

 

 

Gränna
Brahegatan 41C

563 32 Gränna

Tel: 0707-13 11 73

Stängt för säsongen - öppnar igen sommaren 2019

granna@pellepetterson.se

 

 

Nynäshamn
Fiskargränd 8

149 30 Nynäshamn

Tel: 0739-85 34 78

Stängt för säsongen - öppnar igen sommaren 2019

nynashamn@pellepetterson.se

 

 

Smögen
Smögenbryggan

451 56 Smögen

Tel: 0707-67 24 86

Stängt för säsongen - öppnar igen sommaren 2019

smogen@pellepetterson.se

 

 

Söderköping
Kanalhamnen 3

644 34 Söderköping

Tel: 0739-85 34 78

Stängt för säsongen - öppnar igen sommaren 2019

soderkoping@pellepetterson.se

 

 

Strömma
Lillstromsudden 1, Strömma kanal

139 60 Värmdö

Tel: 0701-60 94 56

Stängt för säsongen - öppnar igen sommaren 2019

stromma@pellepetterson.se

 

 

Skansholmen
153 93 Mörkö

Tel:

Stängt för säsongen - öppnar igen sommaren 2019

skansholmen@pellepetterson.se

 

 

Grebbestad
Strandvägen

457 72 Grebbestad

Tel:

Stängt för säsongen - öppnar igen sommaren 2019

grebbestad@pellepetterson.se

 

 

Visby
Hamnplan 5

621 57 Visby

Tel: 0768-22 66 27

Stängt för säsongen - öppnar igen sommaren 2019

visby@pellepetterson.se

 

 

Båstad
Köpmansgatan 9C

269 33 Båstad

Tel: 0703-71 25 61

Stängt för säsongen - öppnar igen sommaren 2019

bastad@pellepetterson.se

 

 

Fjällbacka
Galärbacken 1

Tel: 0525-320 70

fjallbacka@pellepetterson.se

 

 

Käringön
Skeppshuset

474 74 Käringön

Tel:

Stängt för säsongen - öppnar igen sommaren 2019

karingon@pellepetterson.se

 

 

Trosa
Fiskaregatan 9

619 30 Trosa

Tel: 0739-85 34 78

Stängt för säsongen - öppnar igen sommaren 2019

trosa@pellepetterson.se

 

 

Borgholm
Södra Långgatan 2 

387 32 Borgholm

Tel:

Stängt för säsongen - öppnar igen sommaren 2019

borgholm@pellepetterson.se

 

 

Hunnebostrand
Södra Strandgatan 20

456 60 Hunnebostrand

Tel:

Stängt för säsongen - öppnar igen sommaren 2019

hunnebostrand@pellepetterson.se

 

 

Öregrund
Strandgatan 10 

742 72 Öregrund

Tel: 0736-73 76 30

Stängt för säsongen - öppnar igen sommaren 2019

oregrund@pellepetterson.se

 

 

Sydkoster
Paviljongen vid Hotell Ekenäs Koster

Hamnvägen 41

452 05 Sydkoster

Tel:

Stängt för säsongen - öppnar igen sommaren 2019

stromstad@pellepetterson.se

 



Newsletter

Get the latest news and receive exclusive offers from the world of Pelle P.