ÅRET RUNT BUTIKER


Drottningtorget
Drottninggatan 22
111 51 Stockholm
Tel: 08 511 043 90
Öppettider:
Måndag - Fredag: 10.00 - 19.00
Lördagar: 10.00 - 18.00
Söndagar: 11.00 - 16.00
drottninggatan@pellepetterson.se

 

Korsgatan
Korsgatan 24

411 16 Göteborg

Tel: 031-711 50 12

Öppettider:

Måndag - Fredag: 10.00 - 18.30

Lördag: 10.00 - 16.00

Söndag: 12.00 - 16.00

korsgatan@pellepetterson.se

 

 

Alvik
Gustavslundsvägen 149U, bredvid Alviks Torn

167 51 Bromma

Tel: 0739-83 48 87

Öppettider:

Måndag - Fredag: 10.00 - 18.00

Lördag: 10.00 - 15.00

Söndag: Stängt

alvik@pellepetterson.se

 

 

Norrtälje
Tullsportsgatan 10

761 30 Norrtälje

Tel: 0739-88 04 52

Öppettider:

Måndag - Fredag: 10.00 - 18.00

Lördag: 10.00-15.00
Söndag: Stängt

norrtalje@pellepetterson.se

 

 

Strömstad
Södra Hamngatan 6

Tel: 0526-132 60

Öppettider:

Måndag - Fredag: 10.00 - 18.00

stromstad@pellepetterson.se

 

 

Mariefred
Storgatan 4 - Kyrkogatan 6

647 30 Mariefred

Tel: +46 (0)735-58 87 19

Öppettider:

Måndag-Fredag: 10.00 - 18.00

Lördag: 10.00 - 16.00

Söndag: 11.00 - 15.00

mariefred@pellepetterson.se

 

 

Varberg
Kungsgatan 20

432 41 Varberg

Tel: 0707-77 51 89

Öppettider:

Måndag - Fredag: 10.00 - 18.00

Lördag: 10.00 - 15.00

Söndag: Stängt

varberg@pellepetterson.se

 

 

Alingsås
Kungsgatan 27

441 30 Alingsås

Tel: 0322- 121 42

Öppettider:

Måndag - Fredag: 10.00 - 19.00

Lördag: 10.00 - 16.00

Söndag: 11.00 - 16.00

alingsas@pellepetterson.se

 

SOMMARBUTIKER

 

Råå
Västindiegatan 18

252 71 Råå

raa@pellepetterson.se

 

 

Bohus-Malmön
Strandvägen 4C

456 55

bohusmalmon@pellepetterson.se

 

Dalarö
Odinsvägen 14

137 70 Dalarö

dalaro@pellepetterson.se

 

 

Gränna
Brahegatan 41C

563 32 Gränna

granna@pellepetterson.se

 

 

Nynäshamn
Fiskargränd 8

149 30 Nynäshamn

nynashamn@pellepetterson.se

 

 

Smögen
Smögenbryggan

451 56 Smögen

smogen@pellepetterson.se

 

 

Söderköping
Kanalhamnen 3

644 34 Söderköping

soderkoping@pellepetterson.se

 

 

Strömma
Lillstromsudden 1, Strömma kanal

139 60 Värmdö

stromma@pellepetterson.se

 

 

Skansholmen
153 93 Mörkö

skansholmen@pellepetterson.se

 

 

Grebbestad
Strandvägen

457 72 Grebbestad

grebbestad@pellepetterson.se

 

 

Visby
Hamnplan 5

621 57 Visby

visby@pellepetterson.se

 

 

Båstad
Köpmansgatan 9C

269 33 Båstad

bastad@pellepetterson.se

 

 

Fjällbacka
Galärbacken 1

fjallbacka@pellepetterson.se

 

 

 

Trosa
Fiskaregatan 9

619 30 Trosa

trosa@pellepetterson.se

 

 

Borgholm
Södra Långgatan 2 

387 32 Borgholm

borgholm@pellepetterson.se

 

 

Hunnebostrand
Södra Strandgatan 20

456 60 Hunnebostrand

hunnebostrand@pellepetterson.se

 

 

Öregrund
Strandgatan 10 

742 72 Öregrund

oregrund@pellepetterson.se

 

 

Sydkoster
Paviljongen vid Hotell Ekenäs Koster

Hamnvägen 41

452 05 Sydkoster

stromstad@pellepetterson.se



Vaxholm

Hamngatan 24

185 32 Vaxholm

stromstad@pellepetterson.se




Newsletter

Get the latest news and receive exclusive offers from the world of Pelle P.