Kontakt

Kontakta vår kundtjänst för vidare hjälp med dina frågor, nedan finner du kontaktinformation!

Adress
PPY Production AB
Kungsporten 1C
427 50 Billdal
Sverige

Kundtjänst
Telefon: +46 (0)31-708 47 80  
Mail: info@pellepetterson.se

CEO och Brand Manager
Cecilia Petterson
Mail: cecilia.petterson@pellepetterson.se
Kontor: +46 (0)31 708 47 80

CFO och Marketing
Jarl Alfgården
Mail: jarl.alfgarden@pellepetterson.se
Kontor: +46(0)31 708 47 80
Mobil +46(0)709 61 60 62

Sales rep. Sverige 
Sebastian Andersson
Mail: sebastian.andersson@pellepetterson.se
Kontor:+46(0)31 708 47 80
Mobil +46 (0)709 61 60 63

Sales/Event
Elin Nygren
Mail: elin.nygren@pellepetterson.se
Kontor:+46 (0)31 708 47 80
Mobil +46 (0)707 62 80 18

Norge
Siljudalen Agentur AS
Øvre Langgate 65
3110 Tønsberg 
Norge 
Mail: elisabeth@pellep.no
Tel: +47 400 113 12 Elisabeth Siljudalen

Danmark & Tyskland  
First Agency
Helge Nielsens Allé 6 K, 1 th
8723 Løsning
Denmark
Mail: steen@pellepetterson.dk
Tel: +45 26 89 26 25 Steen Hönnicke

Finland
Active Agency OY
Veneentekijäntie 18
00210 Helsinki
Finland
Mail: anita@activeagency.fi
Tel: +358 (0)400 151542 Anita Bärling
Fax: +358 9 655 655
www.pellepetterson.fi